KChB Tarnobrzeg  
Strona główna
Kim jesteśmy Zmienione życie
Kurs Biblijny dla Ciebie
Artykuły
Kontakt
Ciekawe Linki 

Gwiazdkowa Niespodzianka

     W miesiącach od grudnia 2005 do lutego 2006 , kolejny raz, dzięki współpracy z fundacją z Samarytan's Purse, przeprowadziliśmy w Tarnobrzegu akcję OPERATION CHRISTMAS CHILD pod polską nazwą "Gwiazdkowa Niespodzianka". Akcja polegała na dystrybucji paczek dla dzieci z rodzin, które znajdują się w tym momencie w trudnej sytuacji materialnej. Paczki były przygotowane przez dzieci z chrześcijańskich rodzin w Niemczech, Anglii, USA oraz przez nasz Zbór. Akcja prowadzona jest od wielu lat, i pomoc w ten sposób organizowana dociera do kilkudziesięciu krajów na świecie. Zaangażowanych jest w nią tysiące wolontariuszy, dla których Jezus Chrystus i Jego dar zbawienia jest najcenniejszą wartością.

Dlatego i dla nas, celem tego przedsięwzięcia było nie tylko uradowanie dzieci prezentami w okresie Świąt Narodzenia Zbawiciela, ale również przekazanie tym rodzinom Ewangelii, Dobrej Nowiny o Największym Prezencie, jaki może otrzymać człowiek, czyli Jezusie Chrystusie i Zbawieniu i Życiu Wiecznym jakie dla nas zdobył umierając na krzyżu.

W ciągu kilkunastu tygodni, odwiedziliśmy kilkadziesiąt domów, i mogliśmy się cieszyć widokiem uśmiechniętych dzieci. Dar serca dzieci z innych krajów, przyniósł szczerą radość w wielu tarnobrzeskich domach. Wielu rodziców przyznało, że pierwszy raz słyszało Ewangelię, ale również przyznawało się, że do tej pory nie czytało Pisma Świętego. Mamy nadzieję że choć niektórych zachęciliśmy do tego, i do poznawania Jezusa Chrystusa z kart Biblii.

W tym roku również planujemy zorganizowanie tej akcji. Jeżeli więc ty sam, lub twoi znajomi posiadacie dzieci i jesteście w trudnej sytuacji materialnej, i do tej pory nie byliście odbiorcami takie drobnej pomocy, nie wahajcie się z nami skontaktować. Będziemy się cieszyć, mogąc choć troszkę być pomocnymi w trudnej sytuacji, i pośredniczyć w tym darze serca innych dzieci.


Copyright KChB Tarnobrzeg 2006

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglšdarce.
Korzystajšc z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglšdarki.